בואו לטעום את ג’אפן ג’אפן

בואו לטעום את גאפן גאפן

כיום סושי הוא אחד המאכלים המבוקשים בקטגוריה של אוכל מהיר וטעים, את הסושי היום אפשר למצוא בכל מקום בכל הצבעים והטעימים.
נכון להיום יש הרבה מסעדות והרבה “סושיות” שמציגות סושי אז איך לבחור את הסושי הטעים והאיכותי ? צריך להבין שסושי זה מאכל שמרכיב הרבה חומרי גלם טריים שחייב לדעת לגעת בהן ותמיד חייב שדג יהיה טרי וטוב כך סושי הופך להיות אוכל בישראל לאוכל מהיר אבל לא רחוב כי חייב לשמור על הגשה שלו – המרכיבים לסושי דגים נאים טריים ואיכותיים – ירקות טריים ויש חומרים שחייב להשיג ביבוא מחו”ל. אחת המסעדות המובילות בתחום האוכל האסייתי היא מסעדת ג’אפן ג’אפן ,או גאפן גאפן מסעדה בעלת אופי ייחודי המשלב גם איכות בחומרי הגלם טריות וצוות שמבין את הלקוח הישראלי.

למה דווקא ג’אפן ג’אפן

כמו שהזכרנו לפני את הסושי בגדול האוכל בסגנון האסייתי הצליח להגיע אל הישראליים
וכיום הרבה אנשים כבר מכירים את הסושי ואוכל אסייתי בכלל מסעדות סושי רבות מציעות את סושי ורוצות לשתף את הציבור במאכל שהפך לחלק באוכל בישראל.
רשת המסעדות אסייתיות ג’אפן ג’אפן לקחה את זה צעד אחד קדימה – התפריט משולב עם סין יפן ותאילנד מאכלים אסייתיים התפריט מגוון ועשיר.
כמו שאמרנו שחייב טרי כך שגאפן גאפן דואגים לכל חומרי הגלם שלהם טריים ואיכותיים התפריט מכיל כ80 מנות ועוד מנות שמתחדשות בזמן אמת במסעדה .
לגאפן גאפן יש אתר שאפשר לבצע בוא הזמנה למשלוחים, וכמובן שיש לגאפן גאפן גם סניפים כמעט בכל ארץ כך תוכלו לשבת ולהנות מאוכל ברמה גבוהה.
האווירה במקום היא קצבית ונעימה, ואתם יכולים להעביר ערב נעים ובלתי נשכח עם משפחה או חברים בארוחת סושי, בשר, עוף ויש עוד בתפריט נודלס ועוד בטוח תמצאו משהו שיהיה לכם מעניין.

התפריט מגוון ועשיר

סושי האיכותי והטעים, נכון אבל רגע לא רק זה יש עוד- הרשת מציעה מגוון מאכלים נוספים להנאתכם כמו: עוף, ובשרים עם רטבים אותנטיים מהמטבח האסייתי, מנות נודלס כך מי שרוצה לאכול גם בשר מלבד הסושי בהחלט יכול להינות מתפריט ומנה משובחת ועשירה .
המנות מוגשות באיכות גבוהה, המסעדה בעיצוב מזמין לישיבה במקום ואנשי הצוות נותנים שירות במקצועיות רבה ואהבה לאוכל ולמטבח היפני כל זה בשילוב קצב מהיר , כך שהמנות יוצאות מהיר וטעים בלי פספוסים

בואו לטעום את גאפן גאפן
ג’אפן ג’אפן – גאפן גאפן – JAPNA JAPAN

סושי משלוחים עד הבית

לרשת גאפן גאפן יש סניפים רבים ברחבי הארץ בהמשך הדרך הפתחו עוד סניפים, אך אם אתם קצרים בזמן או רוצים להתפנק לבד או עם בן או בת זוג ואפילו חברים ניתן לבצע משלוחים היישר לפתח הבית או בכל מקום שאתם נמצאים. תוכלו לבצע משלוח והסושי מגיע ישירות אליכם טרי, טעים ומוכן לאכילה. זה הזמן לנסות את הסושי שכולם מדברים עליו ג’אפן ג’אפן רשת מסעדות אסייתיות .

Eliezer
Eliezer

No Comments

Write a Reply or Comment

האימייל לא יוצג באתר.


Translate »
^